Bruģēšana

Bruģēšana , apzaļumošana teritorijas labiekārtošana. Pateicoties profesionālam kolektīvam un pieredzei, darbus veicam pēc visiem standartiem un prasībām ,augstā kvalitātē un garantiju. Dažāda apjoma un sarežģītības pakāpes objektus esam realizējuši visā Latvijā, kā arī Zviedrijā.

Mūsu pakalpojumi ir saistīti ar plašām betona bruģa granīta plākšņu, skaldīta granīta un kliņķera segumu ieklāšanu, kuros ietilpst gājēju celiņu, piebraucamo ceļu, trotuāru, autostāvvietu, kā arī cieto zālāju segumu izveide. Nesošās pamatnes materiāla daudzums (šķembu kārtas biezums) tiek aprēķināts pēc izmantojamā seguna nepieciešamās nestspējas izmantošanas intensitātes prasībām. Tas veidots no salizturīgām smiltīm, šķembām, izlīdzinošo skalotu smilšu vai smalkšķembu materiāla, turklāt bruģa klājuma biezums var mainīties no 6cm līdz pat 12cm biezumā.

Ierīkojam arī lietusūdeņu drenāžas sistēmas, veicam ceļu trotuāru un mazo dārza apmalīšu uzstādīšanu. Veicam bruģa pakāpienu, trepju un terašu izbūvi, ja nepieciešams arī cokola apdari, kas bieži vien ir saistīts ar dekoratīvo pieskaņošanu bruģa segumam.

Vairāk bildes var apskatīt fotogalerijā.

..............................

SIA ''FG RONGO''

Mob.tel.: +371 26366177

..............................